DENICOL BELGIAN SIDECARS GP LOMMEL 6+7/04/2019

 

DEELNEMERS WK SIDECARS Lommel 06 & 07 april 2019 

 

 NR

 PILOOT    

 PASSAGIER

 NATIO.

 FEDERATIE

 MOTO

  1

Vanluchene Marvin

Van den Bogaart Ben

BEL/NED

 FMB/KNMV

VMC-ZABEL

  2

Hermans Koen

Musset Nicolas

NED/FRA

 KNMV/FFM

WSP-ZABEL

  4

Giraud Valentin

Badaire Johnny

FRA/FRA

 FFM/FFM

WHT-MEGA

  5

Veldman Julian

Janssens Glenn

NED/BEL

 KNMV/FMB

WHT-MEGA

  8

Wilkinson Brett

Humphrey Ryan

GBR/GBR

ACU/ACU

WSP-ZABEL

  9

Sanders Davy

Kunnas Lari

BEL/FIN

FMB/SML

WSP-ZABEL

 10

Dierckens Arne

Bax Robbie

BEL/NED

 FMB/KNMV

WSP-ZABEL

 14

Van Werven Gert

BEUNK Peter

NED/NED

KNMV/KNMV

WSP-TM

 15

WEISS Benjamin

SCHNEIDER Patick

AUT/AUT

AMF/AMF

VMC-ZABEL

 16

SANTERMANS Kristof

BELECKAS Kobstantinas

BEL/LTU

 BMB/BMB

WSP-

 17

Keuben Justin

Rietman Dion

NED/NED

KNMV/KNMV

VMC-ZABEL

 18

Compalati Zeno

Chopin Bastien

ITA/FRA

FMI/FFM

VMC-

 21

Hroch Pavel

Hroch Martin

CZE/CZE

ACCR/ACCR

WSP-ZABEL

 22

Cuche Christophe

Cuche Maxime

SUI/SUI

FMS/FMS

VMC-

 24

Reimann Joachim

Reimann Philipp

GER/GER

DMSB/DMSB

VMC-ZABEL

 23

Kinge George

Gray Lewis

GBR/GBR

 ACU/ACU

VMC-ZABEL

 28

Brown Jake

Snell Zac

GBR/GBR

ACU/ACU

WSP-

 32

Moulds Gary

Kirwin Steven

GBR/GBR

MCUI/MCUI

VMC-AMS

 35

Boussy Dylan

Schlinnertz Andy

BEL/BEL

 FMB/FMB

WHT-KTM

 36

Hodges Michael

Grahame Scott

GBR/GBR

ACU/ACU

ZABEL

 38

Kolencik Petr

Hejal Matej

CZE/CZE

ACCR/ACCR

WHT-KTM

 46

Blank Tobias

Ravera Lemuei

GER/ITA

DMSB/FMI

VMC-ZABEL

 47

Chanteloup Romaric

Chanteloup Josselyn

FRA/FRA

FFM/FFM

WSP-KTM

 54

Cordeau Kevin

Cordeau Dylan

FRA/FRA

FFM/FFM

VMC-ZABEL

 55

Hamard Thomas

Villaines Simon

FRA/FRA

FFM/FFM

VMC

 71

Prokesch Marcus

Schmidt Patrick

GER/GER

 DMSB/DMSB

VMC-ZABEL

 72

Mulders Frank

Van de Wiel Aivar

NED/NED

 KNMV/KNMV

WSP-ZABEL

 77

Sieber Christian

Klooz Michael

GER/GER

DMSB/DMSB

WHT-KTM

 82

Bax Etienne

Stupelis Kaspars

NED/LTU

 KNMV/LaMSF

WSP-ZABEL

 94

Debruyne Kelly

Mans Jens

BEL/BEL

FMB/FMB

AMS-HUSQVARNA

 98

Kops Ijen

Lambrechts Pim

NED/NED

KNMV/KNMV

WSP-HUSQVARNA

 99

Van de lagemaat Thom

Van Hal Hantje

NED/AMF

KNMV/KNMV

VMC-MEGA

100

Foden Dan

Bijenhof Roy

GBR/NED

ACU/KNMV

WSP-ZABEL

 110

Wisselink Sven

Sloot Bart

NED/NED

KNMV/KNMV

WSP-ZABEL

 111

Willemsen Daniel

Rostingt Luc

NED/FRA

KNMV/FFM

WSP-ZABEL

 116

Bouquet Willy

Manach Maxime

FRA/FRA

FFM/FFM

WHT-

121

Engelbrecht Sebastien

Karnatz John

GER/GER

DMSB/DMSB

WHT-KTM

 127 

Campbell Nell

Ide Charlie

GBR/GBR

MCUI/ACU

WSP-

 159

Smit Sven

Wesselink Niels

NED/NED

KNMV/KNMV

VMC-ZABEL

 214

Vanderschraelen Glenn

Van Gennip Jimmy

BEL/NED

 FMB/FMB

ZABEL

 354

Müller Heiko

Hofmeier Pimin

GER/GER

DMSB/DMSB

WSP-ZABEL

 411

Leutenegger Adrian

LeuteneggerPascal

SUI/SUI

FMS/FMS

VMC-ZABEL

 419 

Verhelst Junior

Debruyne Niki

BEL/BEL

FMB/FMB

WSP-ZABEL

 888

Brown Stuart

Chamberlain Josh

GBR/GBR

ACU/ACU

WHT-AMS

 911

Peter Adrian

Zatloukal Miroslav

GER/CZE

 DMSB/ACCR

WSP-ZABEL